6,5 "koaksijalni automobilski zvučnik, dizajn velikog kalibra, dodatno poboljšava kvalitet zvuka, jake vibracije, dodatno poboljšava ukupnu nisku frekvenciju.
Slijedi novorazvijeni 6,5-inčni subwoofer zvučnik s dugotrajnim dizajnom velike snage.
Podignuti dizajn visokotonca čini zvuk glatkim i nježnim, a visokotonac je svijetao i metalik.
Visokokvalitetni PP konusni papir i gumeni rub, otpornost na visoke temperature, protiv starenja.
Odaberite terminale od čistog bakra kako biste osigurali prijenos signala i jednostavan rad.



| 6,5 inčni koaksijalni automobilski zvučnik | |
| Opis | Informacije |
| Dimenzije (promjer × visina) | 167*70mm |
| Oblik | Okrugli |
| Tip | Koaksijalni auto zvučnik |
| Težina (g) | {{0}}.75±0.5Kg |
| Koristite: | Zvučnik u automobilu pozadi |
| Magnet Material | Ferit |
| Prečnik zvučne zavojnice (mm/inč) | 25mm |
| Nominalna impedancija (Ω) | 4Ω |
| Frekvencijski raspon (Hz) | 55Hz~20KHz |
| Osjetljivost (dB@1m/w) | 88dB |
| Nazivna snaga (W) | 10W |
| Distorzija (manje ili jednako %) | 5% |
| LT | 45 DANA |
| MOQ | 3000 KOM |
ACP je profesionalna proizvodnja audio zvučnika.
Osnovani smo 2006. godine. Kompanija ima sopstveni industrijski park i automatizovanu proizvodnu liniju i opremu za onlajn testiranje. Imamo stariji dizajnerski tim i zreli softver za simulaciju. Istovremeno, imamo i dobro vođen kvalitetan tim. Održavamo dugogodišnju dobru saradnju sa poznatim brendovima u različitim zemljama i regionima.



