35-inčni vodootporni zvučnik sa binauralnim okvirom i papirnim konusnim okružjem
Karakteristike: Njegov srednji opseg je vrlo stabilan, bas potencijal 115Hz, širina frekvencije do 20KHz, PP poliester materijal, može se nazvati vodootpornim stručnjacima.
Da bismo postigli dobar vodootporni efekat, moramo obratiti pažnju na veštine montaže i dobro obaviti posao brtvljenja.
ACP je profesionalna proizvodnja audio zvučnika.
Počeli smo sa radom 2006. godine. Kompanija ima sopstveni industrijski park i automatizovanu proizvodnu liniju i opremu za onlajn testiranje. Imamo stariji dizajnerski tim i zreli softver za simulaciju. Istovremeno, imamo i dobro vođen kvalitetan tim. Održavamo dugogodišnju dobru saradnju sa poznatim brendovima u različitim zemljama i regionima.



| 3,5 inčni zvučnik za automobil | |
| Opis | Informacije |
| Dimenzije (promjer × visina) | 90*48mm |
| Oblik | Okrugli |
| Tip | Auto zvučnik punog opsega |
| Težina (g) | {{0}}.402±0.5Kg |
| Koristite: | Zvučnik u automobilu pozadi |
| Magnet Material | Ferit |
| Prečnik zvučne zavojnice (mm/inč) | 20mm |
| Nominalna impedancija (Ω) | 4Ω |
| Frekvencijski raspon (Hz) | 115Hz~20KHz |
| Osjetljivost (dB@1m/w) | 85dB |
| Nazivna snaga (W) | 10W |
| Distorzija (manje ili jednako %) | 5% |
| LT | 45 DANA |
| MOQ | 3000 KOM |


