Dizajn visokotonca je podignut kako bi zvuk bio glatkiji, mekši i ugodniji.

Visokokvalitetni gumeni rub. Otpornost na visoke temperature, protiv starenja, može se koristiti dugo vremena, bez deformacija.

| 5,25" vodootporni koaksijalni zvučnik | |
| Opis | Informacije |
| Dimenzije (promjer × visina) | 133*133*80 mm |
| Oblik | Segmenti |
| Tip | Koaksijalni vodootporni zvučnik |
| Težina (g) | {{0}}.584±0.5Kg |
| Koristite: | Unutrašnja/Spoljna vrata |
| Magnet Material | Ferit |
| Prečnik zvučne zavojnice (mm/inč) | 25mm |
| Nominalna impedancija (Ω) | 8Ω |
| Frekvencijski raspon (Hz) | 50Hz~20KHz |
| Osjetljivost (dB@1m/w) | 84dB |
| Nazivna snaga (W) | 20W |
| Distorzija (manje ili jednako %) | 5% |
| MOQ | 1000 kom |
| LT | 45 DANA |
U kompaniji ACP Speaker Company fokusiramo se na dizajn i proizvodnju akustičnih rješenja. Trenutno pružamo usluge poznatim proizvođačima širom svijeta i pokrivamo širok spektar primjena.
naši glavni proizvodi uključuju drajvere zvučnika za prenosive Bluetooth uređaje, drajvere za Wi-Fi potrošačke audio zvučnike, drajvere multimedijalnih audio zvučnika, drajvere PA zvučnika, automobilske zvučnike, drajvere za TV zvučnike, drajvere za visokotonce i druge.
![]() |
![]() |
![]() |
Prvoklasna usluga od strane stručnjaka
Managed Manufacturing
U potpunosti upravljamo vašom proizvodnjom za efikasnu proizvodnju, strogu kontrolu kvaliteta i strateški izvor kako bismo vam pružili konkurentne cijene kako biste uštedjeli na troškovima.
Manufacturing & Production
Strateški izvori
Stroga kontrola kvaliteta
profesionalni proizvođač zvučnika i dobavljač akustičnih rješenja.
Get in touch with our product specialist now:acoustic@acp-spk.com





