Ovaj crni koaksijalni zvučnik od 65-inča je vodootporan i otporan na vlagu i koristi feritno magnetno kolo visokih performansi kako bi pružio moćnu snagu za izlaz visokog zvučnog pritiska, koji zaista može reproducirati jasan puni zvuk i bogat bas.
Subwoofer koristi polipropilenski konusni papir, NBR konusni papir.
Horna visokotonca koristi Ndfeb magnet visokih performansi sa velikom gustinom fluksa i koristi sferičnu membranu od titanijumskog filma.



| 6,5" vodootporni koaksijalni zvučnik | |
| Opis | Informacije |
| Dimenzije (promjer × visina) | 169*90mm |
| Oblik | Okrugli |
| Tip | Vodootporan koaksijalni zvučnik |
| Težina (g) | 1.45±0.5Kg |
| Koristite: | Unutrašnja/vanjska vrata |
| Magnet Material | Ferit |
| Prečnik zvučne zavojnice (mm/inč) | 30mm |
| Nominalna impedancija (Ω) | 8Ω |
| Frekvencijski raspon (Hz) | 50Hz~20KHz |
| Osjetljivost (dB@1m/w) | 90dB |
| Nazivna snaga (W) | 100W |
| Distorzija (manje ili jednako %) | 5% |
| MOQ | 1000 kom |
| LT | 45 DANA |
ACP je profesionalna proizvodnja audio zvučnika.
Osnovani smo 2006. godine. Kompanija ima sopstveni industrijski park i automatizovanu proizvodnu liniju i opremu za onlajn testiranje. Imamo stariji dizajnerski tim i zreli softver za simulaciju. Istovremeno, imamo i dobro vođen kvalitetan tim. Održavamo dugogodišnju dobru saradnju sa poznatim brendovima u različitim zemljama i regionima.
Radujemo se saradnji sa vašom kompanijom i iskreno pozivamo vas i vaš tim da posetite našu fabriku radi posete i savetovanja.



