6.5-inčni zvučnik jedinice crnog metalnog okvira, poboljšane performanse eksternog magneta. Korištenje trostruke čašice za proširenje propusnog opsega, papirni konusni papir lagane težine, poboljšava osjetljivost.



| 6,5" zvučnik punog opsega | |
| Opis | Informacije |
| PN | W6518R |
| Dimenzije (promjer × visina) | 165*67mm |
| Oblik | Okrugli |
| Tip | Zvučnik punog opsega |
| Težina (g) | {{0}}.512±0.5Kg |
| Koristite: | Indoor |
| Magnet Material | Ferit |
| Prečnik zvučne zavojnice (mm/inč) | 20mm |
| Nominalna impedancija (Ω) | 4Ω |
| Frekvencijski raspon (Hz) | 70Hz~20KHz |
| Osjetljivost (dB@1m/w) | 94dB |
| Nazivna snaga (W) | 6W |
| Distorzija (manje ili jednako %) | 5% |
| LT | 45 DANA |
| MOQ | 3000 KOM |
ACP je profesionalna proizvodnja audio zvučnika.
Osnovani smo 2006. godine. Kompanija ima sopstveni industrijski park i automatizovanu proizvodnu liniju i opremu za onlajn testiranje. Imamo stariji dizajnerski tim i zreli softver za simulaciju. Istovremeno, imamo i dobro vođen kvalitetan tim. Održavamo dugogodišnju dobru saradnju sa poznatim brendovima u različitim zemljama i regionima.
Radujemo se saradnji sa vašom kompanijom i iskreno pozivamo vas i vaš tim da posetite našu fabriku radi posete i savetovanja.



