165 mm 4Ω 6W 6,5" okrugli zvučnik punog opsega sa papirnom zaptivkom.
Majstor visokokvalitetnog zvuka za restauraciju zvučnika. Dobar kvalitet, učinite zvuk čistijim.
Princip upotrebe visokotonske čaše za zvučnike pune frekvencije: čašica za visoke frekvencije može fizički pomoći u podizanju gornje granice visoke frekvencije. Što je veća visina čaše visokih tonova, kraći je vazdušni stub iznad, to je jači zvuk, što je princip visokotonske čaše punofrekventnog zvučnika.



| 6,5" zvučnik punog opsega | |
| Opis | Informacije |
| Dimenzije (promjer × visina) | 165*67mm |
| Oblik | Okrugli |
| Tip | Zvučnik punog opsega |
| Težina (g) | {{0}}.512±0.5Kg |
| Koristite: | Indoor |
| Magnet Material | Ferit |
| Prečnik zvučne zavojnice (mm/inč) | 20mm |
| Nominalna impedancija (Ω) | 4Ω |
| Frekvencijski raspon (Hz) | 70Hz~20KHz |
| Osjetljivost (dB@1m/w) | 94dB |
| Nazivna snaga (W) | 6W |
| Distorzija (manje ili jednako %) | 5% |
| MOQ | 3000 KOM |
| LT | 45 DANA |
ACP je profesionalna proizvodnja audio zvučnika.
Osnovani smo 2006. godine. Kompanija ima sopstveni industrijski park i automatizovanu proizvodnu liniju i opremu za onlajn testiranje. Imamo stariji dizajnerski tim i zreli softver za simulaciju. Istovremeno, imamo i dobro vođen kvalitetan tim. Održavamo dugogodišnju dobru saradnju sa poznatim brendovima u različitim zemljama i regionima.
Radujemo se saradnji sa vašom kompanijom i iskreno pozivamo vas i vaš tim da posetite našu fabriku radi posete i savetovanja.




