Uvod u proizvod Karakteristike Upotreba:
Zvučnik se sastoji od dijafragme, zvučne zavojnice, sistema magnetnog kola i okvira. Obično su pravougaoni, kružni, ovalni, neki zvučnici zbog upotrebe platnene dijafragme i skeletne zavojnice, i dobijaju dobre niske frekvencije, veliku snagu i visokokvalitetne zvučne efekte. U skladu sa potrebama kupaca, ACP može preporučiti različita rješenja za trube kako bi uštedio prostor za dizajn i troškove za kupce.
Dijafragma usvaja vodeću međunarodnu akustičku principijelnu strukturu i visokokvalitetnu fuziju polimernih materijala, zvučnu šupljinu prema zahtjevima kupaca, zasnovanu na elektroakustici, jedinstvenom i genijalnom dizajnu, razvijenim ultra tankim, ultravisokim, specijalne veličine i drugim nestandardnim proizvodima, za poduzimanje Domaća i strana poznata poduzeća prilagođena potrebama, osvojila dobru reputaciju!



| 4-inčni vodootporni zvučnik | |
| Opis | Informacije |
| Dimenzije (promjer × visina) | 105*105*58 mm |
| Oblik | Segmenti |
| Tip | Vodootporni zvučnik punog opsega |
| Težina (g) | {{0}}.378±0.5Kg |
| Koristite: | Unutrašnja/vanjska vrata |
| Magnet Material | Ferit |
| Prečnik zvučne zavojnice (mm/inč) | 20mm |
| Nominalna impedancija (Ω) | 8Ω |
| Frekvencijski raspon (Hz) | 50Hz~20KHz |
| Osjetljivost (dB@1m/w) | 84dB |
| Nazivna snaga (W) | 20W |
| Distorzija (manje ili jednako %) | 5% |



