Opis
Tehnički parametri
Zvučnik pune frekvencije od 4 inča: sa visokotonskom čašom, srednje i visoke frekvencije istaknute, koristi se za audio medij, sistem emitovanja, nastavni instrument i druge proizvode.



| 4" zvučnik punog opsega | |
| Opis | Informacije |
| Dimenzije (promjer × visina) | 105*105*52 mm |
| Oblik | Segmenti |
| Tip | Zvučnik punog opsega |
| Težina (g) | {{0}}.378±0.5Kg |
| Koristite: | Unutrašnja/vanjska vrata |
| Magnet Material | Ferit |
| Prečnik zvučne zavojnice (mm/inč) | 20mm |
| Nominalna impedancija (Ω) | 16Ω |
| Frekvencijski raspon (Hz) | 240Hz~20KHz |
| Osjetljivost (dB@1m/w) | 89dB |
| Nazivna snaga (W) | 10W |
| Distorzija (manje ili jednako %) | 5% |
| MOQ | 5000 KOM |
| LT | 45 DANA |



